LISTA KLIENTÓW PRZEDSIĘBIORSTWA USŁUGOWEGO

 „ARCHIWUM JP” S.C. W POZNANIU




1.       IMPERIAL TOBACCO POLSKA  S.A. w Jankowicach (dawniej Wytwórnia Wyrobów Tytoniowych, REEMTSMA POLSKA S.A. )

2.       GlaxoSmithKline  Pharmaceuticals  S.A. (dawniej Polfa Poznań S.A.)

3.       KUHNE & NAGEL Sp. z o.o. w Gądkach

4.       NIVEA POLSKA S.A. w Poznaniu

5. „GOPLANA”  S.A. – NESTLE POLSKA S.A.

6.       AMS  Art  Marketing Syndicate S.A w Poznaniu

7.       Raiffeisen Bank Polska S.A. w Poznaniu

8.       New Yorker Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

9.        Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne „POL-CAR” Poznań

10.   Samodzielny  Publiczny Szpital Kliniczny „Przemienienia Pańskiego”  w Poznaniu

11.   Ginekologiczno-Położniczy Szpital  Kliniczny Akademii Medycznej w Poznaniu

12.   Państwowy Szpital Kliniczny nr 5 AM w Poznaniu

13.   GRUPA ENERGETYCZNA „ENEA” S.A. w Poznaniu

14.   Okręgowa Rada Adwokacka w Poznaniu

13.   Urząd Miasta i Gminy Swarzędz

14.   „ELMET” S.A. w Poznaniu

15.   „CENTRA” S.A. w Poznaniu

16.    Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu

17.   Wielkopolski Bank Kredytowy S.A. w Poznaniu

18.   Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców „SPOŁEM” w Poznaniu

19.   „KALISZANKA” S.A. w Kaliszu

20. PAROC Polska Sp. z o.o. w Trzemesznie

21. PAROC Trzemeszno Sp. z o.o. w Trzemesznie

22. BANK  ŚLĄSKI  S.A. w Poznaniu

23. PBK  S.A. w Warszawie Oddział  w  Nowym Tomyślu


24. Składy Budowlane VOX Sp. z o.o. w Janikowie k/Poznania

25.   ”Wrigley Poland” Sp. z  o. o. w Poznaniu

26.   LNB POLAND S.A. w Kiszkowie

27.   BANK POCZTOWY S.A. w Poznaniu

28.   SAINT-GOBAIN ABRASIVES w Kole

29.   BANK HANDLOWY S.A. w Warszawie, Oddz. Poznań

30.   FORTIS Bank Polska S.A.

31.   TADMAR S.A. w Poznaniu

32. G.C. HAHN & Co. Technika stabilizowania Sp. z o.o. w Chybach

33. POLSPAN Sp. z o.o. w Szczecinku

34. KRONOSPAN Sp. z o.o. w Szczecinku

35. MALTA-DECOR S.A. w Poznaniu

36.   „FORTIS” Stary Browar Sp. z o.o. w Poznaniu

37.   „DOMUS DUCTING POLSKA” Sp. z o.o. w Poznaniu

38.   BANK WSPÓŁPRACY EUROPEJSKIEJ S.A. Oddział

        w Poznaniu

39.   „AVANTI” Spółka jawna w Poznaniu

40.   TELL Sp. z o.o. w Poznaniu

41.   „AGIS” S.A. w Toruniu

42.   Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział w Poznaniu

43.   BORE POLAND Sp. z o.o. w Rogierówku

44.   PANOPA LOGISTIK POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

45.   ALFRED RITTER GmbH & Co KG Waldenbuch

46.   Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji CIGNA STU S.A. w 

  Poznaniu

47.   „FAWOR” Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Poznaniu

48.   Kopalnia Węgla Brunatnego „KONIN” S.A. w Kleczewie

49.   „NECKERMANN POLSKA” Sp. z o.o. w Poznaniu

50.   „EL-CENTRUM” Sp. z o.o. w Poznaniu

51.   „SCOTT WILSON KIRKPATRICK & Co Ltd,

                     Wielka Brytania

52.   KarstadtQuelle International Services S.A. Oddział w Polsce

53.   BRIDGESTON POLAND Sp. z o.o. w Poznaniu

54.   COMPUTERLAND  Spółka Akcyjna w Warszawie

55.   „Totalizator Sportowy” Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

56.   Domański, Zakrzewski, Palinka Spółka Komandytowa

57.   Stowarzyszenie Archiwistów Polskich Zarząd Główny

        w Warszawie

58.    PZU S.A. Oddział Poznań   

59.   Polskie Koleje Państwowe Oddział Mostowy w Poznaniu

60.   Bank Rozwoju Cukrownictwa w Poznaniu

61.   Powszechny Zakład Ubezpieczeń  Poznań

62.   Zespół Opieki Zdrowotnej Poznań Grunwald

63.   Przedsiębiorstwo Państwowe „Cukrotech” w Poznaniu

64.   „TAWI-ECO” Sp. z o.o. w Poznaniu

65.   „PREFABET” Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów w Poznaniu

66.   Zakłady Produkcyjno-Remontowe Energetyki Poznań

67.   „Cefarm” Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego     Poznań

68.   „Żywiec Trade” Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu

69.   Przedsiębiorstwo Państwowe Cukrownia „Środa”  w Środzie Wlkp.

70.   „RUCH” S.A. w Warszawie Oddział Kalisz

71.   Zakład Przemysłu Odzieżowego „Jarkon” w Jarocinie

72.   Gospodarstwa Rybackie Skarbu Państwa: Bogucin, Lutom, Osieczna

73.   Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Ostrzeszowie

74.   Stadnina Koni Skarbu Państwa w Iwnie

75.   „ANKO” Centrala Nasienna w Pleszewie

76.   Okręgowe Spółdzielnie Mleczarskie Leszno, Kępno, Jarocin

77.   „AGROMET” Ostrzeszów

78.   Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu

79.   Zakład Poprawczy w Grodzisku Wlkp.

80.   Zakład Poprawczy w Witkowie

81.   Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w : Luboniu, Swarzędzu

82.   Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig

83.   VOX-VITAR Wielkopolskie Składy Drzewne

84.   Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Poznaniu

85.   Wielkopolskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Szamotułach

86.   „EMA-ELFA” Ostrzeszów

87.   Automobilklub Wielkopolski w Poznaniu

88.   Nadleśnictwo Pniewy

89.   Nadleśnictwo Sieraków

90.   „Jutrzenka” Krotoszyn Spółdzielnia Inwalidów

91.   Państwowy Dom Pomocy Społecznej w Zakrzewie

92.   Swarzędzkie Fabryki Mebli Sieć Handlowa Zachód

93.   NAKUTRANS w Gądkach

94.   Zakład Oczyszczania Miasta  - Swarzędz

95.   BP GAS Poland Sp. z o.o. w Swarzędzu

96.   Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy

97.   Zarząd Nieruchomościami Miejskimi w Piotrkowie Trybunalskim

98.   Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przylesie” w Lesznie

99.   Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lesznie

100.          Spółdzielcze Przedsiębiorstwo „PREBUD” w Poznaniu

101.          „TIP Discount” Polska Sp. z o.o. w Warszawie

102.          REEMTSMA Polska Sp. z o.o. w Warszawie

103.          REEMTSMA Polska Oddział w Kościanie

104.          Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Pojazdów Szynowych w Poznaniu

105.          V Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu

106.          Fabryka Armatur „HAWLE”  -  Koziegłowy

107.          Staropolski Dom Maklerski S.A. w Poznaniu

108.          Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Drogowe w Kępnie

109.          Swarzędz Market Sp. z o.o. w Warszawie

             110.     Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

111.Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego w Kaliszu

112.     Szkoła Podstawowa Nr 75 w Poznaniu

113.     Urząd Miasta i Gminy Kępno

114.          Polski Hurt Spożywczy PHS w Warszawie

115.           SĄD  WOJEWÓDZKI w Poznaniu

116.          „EUROPOL-MEBLE” S.A. w Chodzieży

117.          Forte Sweden Sp. z o.o. w Rogierówku

118.          Fabryka Pomocy Naukowych im. J. Korczaka w Poznaniu

119.          Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Koninie

120.          CEHAVE Pasze Sp. z o.o. w Szamotułach

121.          Kancelaria Głowacki, Grynfoff, Hałaziński Spółka jawna w Poznaniu

122.          „ILTRANS” Sp. z o.o. w Baranowie

123.          „AUTO-WATIN” Autoryzowany Dealer Forda, Jelonek k/Poznania

124.          BANK PRZEMYSŁOWY Oddział w Poznaniu

125.          ONYKS Sp. z o.o. w Poznaniu

126.          Kancelaria Biegłych Rewidentów dr Tadeusz Napierała

127.          Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowii Mazowieckiej

128.          Zakład Usług Komunalnych w Mosinie

129.          Kancelaria Prawna Piotr Buszka, Radca Prawny w Poznaniu

130.          TOMA Sp. z o.o. w Wysogotowie

131.          Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu

132.          Unia Wspólnego Inwestowania S.A. w Poznaniu

133.          Zespół Szkół Samochodowych im. T. Tańskiego w Poznaniu

134.          Zespół Szkół Zawodowych w Pniewach

135.          Dr Krystian Ziemski & Partners Sp. z o.o. w Poznaniu

136.          NOWA ERA Sp. z o.o. w Warszawie

137.          Kancelaria Prawna Piotr Buszka, Radca Prawny w Poznaniu

138.          Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej 

                    Szpital Zachodni w Grodzisku Mazowieckim

139.          „TriniTy” Sp. z o.o. w Poznaniu

140.          Nadleśnictwo Trzciel

141.          „PERFEXIM” Ltd w Poznaniu

142.          Regionalna Izba Obrachunkowa w Poznaniu

143.          REMARK-KAYSER Sp. z o.o. w Batorowie

144.          OPTIBELT Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

145.          PPH „POLNET” Sp. z o.o. w Poznaniu

146.          ThyssenKrupp Systemy Budowlane Sp. z o.o. w Poznaniu

147.          PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Nowy   Tomyśl

148.          Spółdzielnia Mieszkaniowa „BUDOWLANI” w Lesznie

149.          Dom Pomocy Społecznej  w Pożarowie

150.          Magellan Software Polska S.A. w Poznaniu

151.          PKP Nieruchomości w Poznaniu

152.          PKP Nieruchomości w Ostrowie Wlkp.

153.          „GOLPASZ” Janowiec Wlkp. Sp. z o.o.

154.          Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Konin Sp. z o.o.

155.          Oddział Banku BPH w Nowym Tomyślu

156.          Telewizja Kablowa Poznań Spółka Akcyjna

157.          Dom Pomocy Społecznej Chojno

158.          AKME Sp. z o.o. w Ostrzeszowie

159.          Składy Budowlane VOX Sp. z o.o. w Janikowie k/Poznania

160.           MRE METRO Real Estate Management Sp. z o.o. w Warszawie

161.          GERLING Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w Poznaniu

162.          KS LOGISTIK GmbH Spółka Komandytowa w Swarzędz-Jasin

163.          Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu

164.          „POWOGAZ” S.A. w Poznaniu

165.          Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Komornikach

166.          Wysypisko Odpadów Komunalnych m. Poznania

167.          Poznański  Ośrodek Specjalistyczny Usług Medycznych w Poznaniu

168.          „CEPELIA” Polska Sztuka i Rękodzieło Sp. z o.o. w Warszawie

169.          Laboratorium Kosmetyczne Dr IRENA ERIS S.A. w Piasecznie

170.          „WITAR” S.A. w Poznaniu

171.          Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych „PEGAZ” Sp. z o.o. w Poznaniu

172.          TELEKOMUNIKACJA POLSKA S.A. Obszar Poznań

173.          Hodowla Zarodowa Zwierząt „ŻOŁĘDNICA” Sp. z o.o. w Żołędnicy

174.          OWENS-ILLINOIS POLSKA S.A. w Jarosławiu, Zakład Poznań (Huta Szkła)

175.          „AEROKLUB POZNAŃSKI”  w Kobylnicy

176.          BGŻ Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrum Regionu w Poznaniu

177.          RUUKKI CONSTRUCTION POLSKA Sp. z o.o. w Obornikach

178.          „MEBLOMOR” S.A. w Czarnkowie

179.          „AG BAG POLSKA” Sp. z o.o. Piaski

180.          BROKERHAUS Sp. z o.o. w Brodnicy

181.          „ZENERIS” S.A. w Poznaniu

182.          G.EN. GAZ ENERGIA S.A. w Poznaniu


LISTA    PRZECHOWYWANYCH

W  ARCHIWUM  DEPOZYTOWYM   P.U.  „ARCHIWUM JP” Sp. z o.o.

   ZASOBÓW   AKT  FIRM  ISTNIEJĄCYCH


 1.      
 „PANOPA LOGISTIK POLSKA” Sp. z o.o. (Logistyka Volkswagen Polska).

2.    GETIN BANK S.A. w Katowicach

 3.     Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu, Al. Niepodległości 16/18.

 4.     Grynhoff, Woźny i Wspólnicy Spółka Komandytowa w Warszawie

         ul. Krucza 16/22.

 5.     „BMT” S.A.  DOM  MAKLERSKI w Poznaniu,

         ul. Paderewskiego 8.

 6.     AMS  Art Marketing Syndicate S.A. w Poznaniu

         ul. Jana Pawła II 14.

 7.    „TELL” S.A.  w Poznaniu

        Poznań, ul. Grunwaldzka 182/196.

 8.    „TADMAR” S.A. w Poznaniu, ul. Wilczak 45/47.

9.        NEW YORKER POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

10.  KS LOGISTIK GmbH POLSKA Sp. komandytowa, Swarzędz-Jasin

 11.  Unia Wspólnego Inwestowania S.A. w Poznaniu

 12.  MJM Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 298.

 13. „PLASTAL” Sp. z o.o. w Gliwicach

 14.  POLLMEIER POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

 15.  Konsorcjum Progress S.A. w Poznaniu

 16.  TOMA Sp. z o.o. w Wysogotowie

 17.  DOMUS DUCTING POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

 18.  FIELMANN Sp. z o.o. w Poznaniu

 19.  LNB POLAND Sp. z o.o. w Kiszkowie

 20.  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogdan Dzimira

         Wrocław, ul. Karkonoska 49.

 21.  Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Rożek

        Poznań, ul. Królowej Jadwigi 15.

 22. „DARS” Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Poznaniu

        Poznań, ul. Jana Pawła II 2.



LISTA  PRZECHOWYWANYCH 

           W  ARCHIWUM  DEPOZYTOWYM  P.U. „ARCHIWUM JP” Sp. z o.o.

           ZASOBÓW  AKT  ZLIKWIDOWANYCH   BĄDŹ   UPADŁYCH         

                                              PRZEDSIĘBIORSTW


                                

1.       Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe „TRANSBUD III-Poznań”

61-248 Poznań, ul.  Dziadoszańska  10

2.       Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego we Wrześni, 62-300 Września

     ul.  Gen. Sikorskiego  36

  3.  Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna w Środzie Wlkp.

       63-000 Środa Wlkp., ul.  20 Października /pawilon/

  4.  „Rainbow” Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-248 Poznań, ul.  Dziadoszańska  10

  5.  Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżownikach

       Krzyżowniki – Śródka,  63-005 Kleszczewo

  6.  Spółdzielnia Budowlano-Montażowa „Budomont” w Ostrzeszowie

       63-500 Ostrzeszów, ul.  Powstańców Wlkp. 15a

  7.  Spółdzielnia Pracy Remontowo-Budowlana  „Budowa” w Jarocinie

       63-200 Jarocin, ul.  Zaciszna  1

  8.  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „PROMABUD” Sp. z o.o.

       w Luboniu, 62-031 Luboń, ul.  Przemysłowa  13/15

  9.  Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Tarnowie Podgórnym

       62-080 Tarnowo Podgórne, ul.  Rokietnicka  23

10.  Przedsiębiorstwo Zagraniczne „TAIS” w Poznaniu

       60-654 Poznań, ul.  Św. Leonarda  ½

11.  Spółdzielnia „Handlowiec” w Wałczu

       Wałcz, ul.  Bydgoska  16

12.  Wytwórnia Win Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowo-Usługowa w Wałczu

       Wałcz, ul.  Sienkiewicza  3

13.  Jarocińska Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa PRODEX w Jarocinie

       63-200 Jarocin, ul.  Wrocławska  46

14.  Dom Maklerski „POLINWEST” S.A. w Poznaniu

       61-772 Poznań, Stary Rynek  48

15.  Spółka Przemysłowo-Handlowa „POMARO” Sp. z o.o. Oborniki Wlkp.

       64-600 Oborniki Wlkp., ul.  Staszica  23

16.  „WEST TRADING” Sp. z o.o. w Warszawie

       01-234 Warszawa, ul.  Kasprzaka  29/31

17.  „JAKS” Sp. z o.o. w Osowej Sieni

       Osowa Sień 98, 67-400 Wschowa

18.  Bank Spółdzielczy w Bojanowie

       63-940 Bojanowo, ul.  Rynek  20

19.  „DomKan” - Metalplast Sp. z o.o. w Obornikach Wlkp.

       64-600 Oborniki Wlkp., ul.  Łukowska 7/9

20.  Wojewódzki Związek Spółdzielni Mleczarskich w Poznaniu

       61-762 Poznań, ul.  Dominikańska  3

21.  Państwowy Ośrodek Maszynowy - PUP w Jarocinie

       63-200 Jarocin, ul.  Św. Ducha  120

22.  Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna w Śremie

       63-101 Śrem, ul.  Grota Roweckiego /pawilon/

23.  Peripherals Poland S.A. Swarzędz-Jasiń

       62-021 Swarzędz-Jasin, ul.  Poznańska  15

24.  Spółdzielnia Producentów Rolnych w Kłecku

       62-270 Kłecko, ul.  Czerniejewska  42

25.  Bank Spółdzielczy w Krobi

       63-840 Krobia, ul.  Rynek  9

26.  Bank Spółdzielczy w Miejskiej Górce

       63-910 Miejska Górka, ul.  Rynek  3

27.  Bank Spółdzielczy w Wąsoszu

       56-210 Wasosz, ul.  Mickiewicza 6

28.  Textil International Factory Sp. z o.o. w Osiecznej

       64-113 Osieczna, ul.  Krzywińska 2

29.  Rolimpex-Invest Sp. z o.o. w Poznaniu

       61-361 Poznań, ul.  Starołęcka  57D

30.  INOPOL  Zakład Produktów Spożywczych i Chemicznych w Poznaniu

       61-633 Poznań, ul.  Chwiałkowskiego 24

31.  SERVICE S.A. w Poznaniu

       Poznań, 61-832 Poznań, ul.  Szkolna  1

32.  Usługowo-Handlowo-Produkcyjna  Spółdzielnia w Bojanowie

       z/s w Gołaszynie, 63-940 Bojanowo

33.  Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Skokach

       62-085 Skoki, ul.  Antoniewska  22

34.  Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa w Sadach,

       62-080 Tarnowo Podgórne

35.  „Eksport-Import” W. Bojko w Jarocinie

       63-200 Jarocin, ul.  Wyszyńskiego  4

36.  REEMTSMA International Poland S.A. w Warszawie

       02-672 Warszawa, ul.  Domaniewska 41

37.  Zakłady Zbożowo-Młynarskie „PZZ” Sp. z o.o. w Górze

       56-200, Góra, ul. Zielona  2

38.  Spółdzielnia „TARPOL” w Tarnowie

       Gmina Rogoźno,  64-611 Gościejewo

39.    MERCURIUS International Sp. z o.o. we Wrocławiu

Wrocław, ul.  Parkowa  13


40.    MERCURIUS Sp. z o.o. w  Krakowie, 31-056 Kraków, ul. Józefa  25

41.    MERCURIUS  Gdańsk

81-310 Gdynia, ul. Śląska 35/37

42.    MERCURIUS Warszawa Sp. z o.o. w Warszawie

        Warszawa, ul. Świętojerska 5/7.

43.    MERCURIUS Łódź Sp. z o.o.

90-505 Łódź, ul. M. Skłodowskiej-Curie 6

44.    MERCURIUS Szczecin Sp. z o.o. w Szczecinie

70-035 Szczecin, ul. Kolumba 86

45.    MERCURIUS Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Bydgoszcz, ul. Dworcowa 81b

46.    MERCURIUS Katowice Sp. z o.o. w Katowicach

Katowice, ul.

47.    ADLITE S.A.  w Gdańsku

80-382 Gdańsk, ul. Beniowskiego 5

48.   AREX-POL s.c. w Poznaniu

       61-698 Poznań, Os. Wichrowe Wzgórze  29/46

49.     POLBEX Sp. z o.o. w Poznaniu

61-501 Poznań, ul.  Dolna Wilda  89

50.   Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lusówku

        Lusówko, ul.  Zespołowa  1, 62-080 Tarnowo Podgórne

51.  Spółdzielnia „OSIEDLE” w Poznaniu

       60-175 Poznań,   ul.  Malwowa  24

52.  DAN-POL Sp. z o.o. – joint venture w Poznaniu

       61-249 Poznań, ul.  Unii Lubelskiej  1

53.  „Ślusarczyk” Sp. z o.o. w Skórzewie k/Poznania

      60-340 Skórzewo k/ Poznania, ul.  Malwowa  1

54.  Teso Bau  Sp. z o.o. w Poznaniu,

       60-406 Poznań, ul.  Dąbrowskiego 273a

55.     „Reynolds Architectural Systems Poland” Sp. z o.o. w Poznaniu

 60-324 Poznań, ul. Marcelińska 96.

56.     P.P.H.U. „GRYF” Winiarnia w Górze

56-200 Góra, ul. Targowa 3

57.     „INTERPROD”  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o.

w Poznaniu, 61-845 Poznań, ul. Strzelecka 2/6.

58.     Przedsiębiorstwo Budowlane „KONS-FERRUM” Sp. z o.o.

  Poznań, 61-248 Poznań, ul. Dziadoszańska 10.

59.     GRUPA „EUREKA” Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-663 Poznań, ul. Pszenna 7.

60.     Zakłady Mięsne S.A. w Kościanie, 64-000 Kościan, ul. Sienkiewicza 22.

61.     „SUPON” Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i  

  Ochronnego  w Poznaniu, 60-867 Poznań, ul. Norwida 14.

62.    „SKAMOS” Sp. z o.o. w Mosinie, 62-050 Mosina, ul. Gałczyńskiego 5.

63.     Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Rolnictwa „POZH” w Poznaniu z  

        siedzibą w Baranowie, 62-081 Baranowo; ul. Budowlanych 7.

64.    „PULSAR MEDIA” Sp. z o.o. w Szczecinie

71-314 Szczecin, ul. Traugutta 150.

65.    Przedsiębiorstwo Rolno-Produkcyjne „AGRO-LUBOSZ” Sp. z o.o. ,

       64-423 Lubosz, ul. Pocztowa 4.

66.    „COPAC” S.A. w Poznaniu

 61-313 Poznań, ul. Gminna 5.

67.    BANK ROZWOJU  CUKROWNICTWA  S.A. w Poznaniu, 60-837 Poznań,

 ul. Mickiewicza 35.

68.    Spółdzielnia Kółek Rolniczych Kaźmierz z s. w Gorszewicach,

 64-530 Kaźmierz

69.    GKN SERVICE  Polska Sp. z o.o. w Oleśnicy

 56-400 Oleśnica, ul. Południowa 18.

70.    BORDING POLSKA w Poznaniu,

 61-619 Poznań, ul. Karpia 21.

71.    FI Polska Sp. z o.o. w Poznaniu

 61-541 Poznań, ul. Przemysłowa 39.

72.    BNT Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. Szylinga 2.

 60-787 Poznań

73. „TERRA FINANCE” S.A. w Poznaniu, 61-625 Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.

74.    „AUTO FORTUNA” Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-731 Poznań,

       ul. Nowowiejskiego 5.

75.   „FINANCE-CAR” Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-625 Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.

76.    „CAPITAL FINANCE” Sp. z o.o. w Poznaniu, ul. 61-731 Poznań,      

       ul. Nowowiejskiego 5.

77.    NORD HAUS HOLDING Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-625 Poznań,

       ul. Czarna   Rola 1/3.

78.   INTER-BAU Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-625 Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.

79.    „AUTO FINANCE” Sp. z o.o. w Poznaniu, 61-625 Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.

80.   „LUMAX” Lucjan Dembowy w Poznaniu, 61-608 Poznań, ul. Boranta 17.

81.    GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”

 w Skokach, 62-085 Skoki, ul. Wągrowiecka 4a.

82.    Wolsztyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o. w Wolsztynie,

 64-200 Wolsztyn, ul. Fabryczna 16.

83.   Zakład Konfekcji Odzieżowej „MIRON” Tórz i Węgorek s.c. w Poznaniu,

ul. Starołęcka 42. 61-361 Poznań.

84.   VLOGTMAN Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. w Gruszczynie

62-006 Kobylnica, ul. Zielińska 3.

85.   Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowym Tomyślu

64-300 Nowy Tomyśl, ul. Sienkiewicza 47.

86.    „ARKA-TECHNIK” Sp. z o.o. w Poznaniu

60-252 Poznań, ul. Hetmańska 32/4.

87.   Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Buszewku

62-045 Pniewy

88.   „ARGUM” Sp. z o.o. w Bolechowie

Bolechowo ul. Poznańska 1. 62-005 Owińska

89.   S.M.-ART. Sp. z o.o. w Poznaniu

60-822 Poznań, ul. Słowackiego 13.

90.   GLI SERVICES POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

60-683 Poznań, ul. Wiedeńska 74.

91.   ADLER Sp. z o.o. w Poznaniu

61-131 Poznań, ul. Majakowskiego 92.

92.   „PEBEROL” S.A. we Wrześni

62-300 Września, ul. Wrocławska 43.

93.   „DROVENTA” Sp. z o.o. w Sierakowie

64-410 Sieraków Wlkp., ul. Bohaterów 2.

94.   „ŚRUBCHEM” Sp. z o.o. w Poznaniu

61-504 Poznań, ul. Chłapowskiego 2.

95.   „SWARZĘDZ LOGISTYKA” Sp. z o.o. w Swarzędzu

62-020 Swarzędz, ul. Poznańska 14.

96.   KONSTSMIDE POLAND Sp. z o.o. w Szamotułach

64-500 Szamotuły, ul. Mickiewicza 11.

97.   Przedsiębiorstwo Rolnicze „POLEKA” Sp. z o.o. w Kaźmierzu

64-530 Kaźmierz, ul. Nowowiejska 15.

98.   „AGROFIRMA” Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rusiborzu

63-012 Dominowo

99.   HOESCH BAUSYSTEME POLSKA Sp. z o.o. w Warszawie

            00-023 Warszawa, ul. Widok 18/8.

100.  KARSTADT QUELLE INTERNATIONAL SERVICES S.A. Oddział w Polsce

            60-324 Poznań, ul. Marcelińska 96.

101. „GOLPASZ Janowiec Wielkopolski” Sp. z o.o.

            88-430 Janowiec Wlkp., ul. Działkowa 1.

102.  Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji „KUBATURA” Sp. z o.o. w Poznaniu

            60-287 Poznań, ul. Belwederska 27.


103.   SCOTT WILSON KIRKPATRICK & Co Ltd  Sp. z o.o. w  Warszawie

          02-516 Warszawa, Rejtana 17.

104.    NECKERMANN POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

           60-324 Poznań, ul. Marcelińska 96.

105.    TŁOCZNIA METALI „PRESSTA” S.A. w Bolechowie k/Poznania

           62-005 Owińska, ul. Obornicka 1.

106.   „RITTER SPORT CZEKOLADA” Sp. z o.o. w Poznaniu

107.     PERFORMANCE MANAGEMENT POLAND S.A. w Poznaniu

            60-462 Poznań, ul. Szarych Szeregów 23.

108.    „POZMEAT-BIS” Sp. z o.o. w Poznaniu

           60-864 Poznań, ul. Jeżycka 31.

109.   „GAMBIT SERVICE” Sp. z o.o. w Poznaniu

60-126 Poznań, ul. Głogowska 163.

110.        GMINNA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” w Miłosławiu

62-320 Miłosław, ul. Dworcowa 27.

111.         „POLOKNA” Zakład Stolarki Budowlanej Sp. z o.o. w Gnieźnie

62-200 Gniezno, ul. Witkowska 5.

112.        ThyssenKrupp Systemy Budowlane Sp. z o.o. w Poznaniu

60-475 Poznań, ul. Druskiennicka 6.

113.        Kółko Rolnicze „Wiodące” w Karniszewie

114.        EISENMANN POLSKA Sp. z o.o. w Gliwicach

ul. Toszecka 101.

115.        FR MULTIMEDIA CONSULTING Sp. z o.o. w Poznaniu

60-866 Poznań, ul. Barzyńskiego 4.

116.        „INTER ASAME” Sp. z o.o. w Poznaniu

60-348 Poznań, ul. Lubeckiego 2.

117.        „MATIK” Sp. z o.o. w Poznaniu

60-476 Poznań, ul. Jasielska 16.

118.        Polskie Badania Reklamy Zewnętrznej Sp. z o.o. w Poznaniu

61-139 Poznań, ul. Jana Pawła II 14.

119.        Poznańskie Zakłady Papiernicze w Poznaniu

61-753 Poznań, ul. Piaskowa 4/5.

120.        Poznańskie Zakłady Papiernicze „TREFL” Sp. z o.o. w Poznaniu

61-753 Poznań, ul. Piaskowa 4/5.

121.        „GABANA” s.c. Gabriela Górska, Anna Andreas w Poznaniu

Poznań, Os. Rusa 71/3.

122.        Wielkopolska Inicjatywa Księgarska Sp. z o.o. w Poznaniu

Poznań, ul. Raszyńska 39.

123.        AUTO KREDYT POLSKA Sp. z o.o. w Poznaniu

Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.


124.        „DREWBUD-KALISZ” Sp. z o.o. w Kaliszu

Kalisz, ul. Obozowa 68.

125.        „DREWBUD-WAŁBRZYCH” Sp. z o.o. w Wałbrzychu

Wałbrzych, ul. Legnicka 64.

126.        „VIN PROFIT” Sp. z o.o. w Poznaniu

Poznań, ul. Czarna Rola 1/3.

127.        BANK ROZWOJU CUKROWNICTWA S.A. Oddział w Poznaniu

60-813 Poznań, ul. Zwierzyniecka 14/16.

128.        Państwowy Ośrodek Maszynowy w Wałczu

78-600 Wałcz, ul. Kołobrzeska 39.

129.        „DREWBUD-JELENIA GÓRA” Sp. z o.o. w Jeleniej Górze

Jelenia Góra, ul. Karola Miarki 42.

131.    Bankowe Konsorcjum Inwestycyjne „INVEST-HOLDING” S.A. w Poznaniu

           60-785 Poznań, ul. Grunwaldzka 22.

132.   „BORE POLAND” Sp. z o.o. w Warszawie

00-238 Warszawa, ul. Długa 29.

133.   „MERCURIUS POZNAŃ” Sp. z o.o. w Poznaniu

          61-858 Poznań, ul. Grobla 21.

134.   „MAG-AS” Sp. z o.o. w Legnicy

          59-220 Legnica, ul. Chojnowska 109.

135.    PPHU „KUBUŚ” w Głogowie

          67-200 Głogów, ul. Leszka Białego 15/1.

136.   PPHU „DREWNOPOL” Kłoda 46A.

          67-232 Żukowice

137.   Gminna Spółdzielnia Kleszczewo z/s w Komornikach

          63-004 Tulce

138.   Dom Maklerski BMT S.A. w Poznaniu

          61-770 Poznań, ul. Paderewskiego 8.

139.   Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Baborowie

          64-514 Pamiątkowo

140.   „EDUSTRADA” Sp. z o.o. w Poznaniu

         60-104 Poznań, ul. Głogowska 227.

141.  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „MUSZELKA” s.j. A i M. Handke w Poznaniu

         60-717 Poznań, ul. Kolejowa 19/21.

142.  Handlowa Spółdzielnia Pracy „ROLNIK” w Środzie Wlkp.

         63-000 Środa Wlkp., ul. Brodowska 32.

143.  Apteka „IFARM” s.c. Izabella Gawrońska

         61-117 Poznań, ul. Tomickiego 35.

144. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „INTERMODE”

<>        w Komornikach  62-052 Komorniki <>

145.    Przedsiębiorstwo Remontowo-
Usługowe "Premel-ZEC
" sp. z o.o.
61-061 Poznań ul.Gdyńska 54

146.    Kaliska Transportowa Spółdzielnia Pracy w Kaliszu

62-800 Kalisz, ul. Dobrzecka 95.

147.    „MOSTOSTAL-POZNAŃ” S.A. w Poznaniu

60-167 Poznań, ul. Wołowska 70.

148.    „EL-KA” Elżbieta Koch Biuro Handlowe w Komornikach

62-052 Komorniki, ul. Żabikowska 21.

149.    P.P.H.U. „PM” s.j. T. Małek, A. Węcławek ZPCh w Mosinie

60-050 Mosina

150.    „STEMEB” Stęszewskie Zakłady Meblarskie w Stęszewie

62-060 Stęszew, ul. Lipowa 6.

151.    ”BUD-EKO” S.A. w Wolsztynie

64-200 Wolsztyn, ul. Przemysłowa 5.

152.    „MAXER” S.A. w Poznaniu

60-833 Poznań, ul. Sienkiewicza 19.

 


łówna] [O nas] [Kontakt] [Klienci] [Depozyty] [Referencje]